Aktivizam, Nekategorizirano

Besplatna radionica izrade metalnog nakita

nakit_foto_01Na www.klub.infozona.hr otvorene su prijave za besplatnu radionicu izrade metalnog nakita koju će voditi Dunja Puača, diplomirana oblikovateljica suvremenog nakita.

Radionica će se u programu Kluba Zona održavati petkom, subotom i nedjeljom, od 23. do 25. veljače te od 2. do 4. ožujka, od 18 do 20 sati.

– Na šestodnevnoj besplatnoj radionici, uz osiguran alat i materijal, sudionicima će prenijeti svoje znanje o ručnoj izradi metalnog nakita. Kroz teorijski i praktični rad, koristeći bakar i mjed, sudionici će učiti o povijesti nakita, ručnom radu i osnovama rada s metalima i raznim tehnikama – objašnjava Dunja koja se prošlog tjedna splitskoj javnosti predstavila i izložbom svojih radova.