Aktualno, Nekategorizirano

Donesena Odluka o financiranju projekata udruga iz zdravstva

natjecajiDonesena Odluka o raspodjeli financijskih sredstava za projekte/programe udruga i zdravstvenih organizacija u okviru raspoloživih sredstava iz dijela prihoda od igara na sreću u području prevencije ovisnosti i suzbijanja zlouporabe droga za 2016. godinu na poziciji Ministarstva zdravstva, Ministarstva pravosuđa i Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske.

Dana 24. listopada 2016. donesena je Odluka o raspodjeli financijskih sredstava za projekte/programe udruga i zdravstvenih organizacija u okviru raspoloživih sredstava iz dijela prihoda od igara na sreću u području prevencije ovisnosti i suzbijanja zlouporabe droga za 2016. godinu na poziciji Ministarstva zdravstva, Ministarstva pravosuđa i Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske, temeljem koje će se dodijeliti financijska sredstva u iznosu od 11.932.229,47 kn za sveukupno 44 projekta/programa.

Odluka