Hrvatska, Nekategorizirano

Gost Male Filmske Akademije – Robert Knjaz

knjazU subotu, 2. lipnja u Centru Mladih s početkom u 14:15 nastavljaju se zanimljiva predavanja iz svijeta filma s temom: Ideja i razrada ideje!

Predavač: Robert Knjaz

Udruga marketinških aktivnosti „Lima“ provodi projekt pod nazivom CoolTour Lab koji je financiran od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, u okviru natječaja Umjetnost i kultura za mlade, skupina aktivnosti C. Projekt traje 12 mjeseci a provodi se u razdoblju od 24. travnja 2018. do 23. travnja 2019. godine.

Cilj projekta doprinos socijalne uključenosti mladih (osobito mladih u nepovoljnom položaju) u BPŽ kroz jačanje njihovih komeptencija i i socijalnih i kreativnih vještina, kroz poboljšavanje i približavanje ponude kulturno – umjetničkih sadržaja za mlade do 25 godina u BPŽ te kroz motiviranje mladih za uključivanje u kulturno – umjetničke sadržaje i podizanje svijesti javnosti o postignućima mladih u području kulture i umjetnosti.

Radionice su besplatne za sve sudionike, a uključuju kreativno pisanje i čitanje, pripovijedanje bajki, svijet bloga, slikanje i crtanje, 3D slikanje, filmsku akademiju i radionicu fotografije. Partneri na projektu su Udruga Marsonikon i Hrvatsko društvo kulturnog turizma.

Prijaviti se možete na mail: cooltourlab@gmail.com