Aktivizam, Nekategorizirano

y1387563766291528Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Javni natječaj za dodjelu financijske podrške za provedbu projekta „Savjetovanje potrošača“ II./2018.

Predmet Javnog natječaja je prikupljanje prijava za dodjelu financijske podrške udrugama koje djeluju u području zaštite potrošača u Republici Hrvatskoj u svrhu savjetovanja potrošača na području Republike Hrvatske vezano uz zaštitu njihovih prava i ekonomskih interesa u nastupu pred trgovcem.

Visina financijskih sredstava iznosi do 1.250.000,00 kn.

Rok za podnošenje prijava udruga na Javni natječaj je 30 dana od dana objave Javnog natječaja na mrežnoj stranici Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, odnosno zaključno do 06. lipnja 2018.

Više o natječaju dostupno ovdje .