Nacionalna zaklada potpisala sporazum o suradnji s gradom Đakovom na Pilot-programu “Dobri gradovi”

Foto: Maja Muškić

Foto: Maja Muškić

Predmet ovog sporazuma je suradnja između Grada Đakova, Europske zaklade i Nacionalne zaklade kroz pilot-program “Dobri gradovi”.

Piše: Suzana Lepan Štefanči, Večernji list

Grad Đakovo, Europska zaklada za filantropiju i društveni razvoj i Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva potpisali su Sporazum o razvojnoj suradnji na provođenju inovativnih modela društveno-ekonomskog razvoja u lokalnim zajednicama kroz pilot-program “Dobri gradovi”.

Predmet ovog sporazuma je suradnja između Grada Đakova, Europske zaklade i Nacionalne zaklade na pilot-programu “Dobri gradovi”, kojim će se omogućiti stvaranje sustavnog modela podrške društveno-ekonomskog razvoja u lokalnim zajednicama te financiranje prve faze provedbe pilot-programa u 2019./2020. godini.

U ime Grada Đakova sporazum je potpisao gradonačelnik Marin Mandarić.

Share via email

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *