Aktualno, Nekategorizirano

“Ne daj se, Ines!” humanitarni je glazbeno-scenski program u Močvari

Svemir“Ne daj se, Ines!” humanitarni je glazbeno-scenski program čiji je cilj prikupljanje sredstava za prijeko potrebno liječenje fotografkinje Ines Kotarac, koja se već dvije godine bori s još uvijek nedijagnosticiranom autoimunom bolešću.

Program se održava u srijedu, 4. travnja, u klubu Močvara s početkom u 20 sati. U Močvari će za Ines nastupiti drag kolektiv House of Flamingo, bendovi Žen, Seven Mouldy Figs i Svemir te DJ Sergio.

Program “Ne daj se, Ines!” zajedničkim snagama volonterski organiziraju prijateljice i prijatelji, poznanici i podržavatelji fotografkinje Ines Kotarac.

Donacija za program iznosi 40 kuna, a sav prikupljeni iznos odlazi u svrhe Inesinog liječenja i što bržeg oporavka. Ulaznice će se moći preuzeti na dan programa na ulazu u Klub Močvara.

Više o inicijativi OVDJE