Nina Sabolić vodi radionicu: Daruj solidarnost

53857779_623475268089235_2859959138325102592_nŠto je to solidarnost? Kakva ona može biti? Gdje ju mogu pronaći? Jesmo li solidarni prema potrebi? Odgovore na ova i druga pitanja potražite na radionici Daruj solidarnost gdje ćete imati prilike saznati i kolika je povezanost empatije i solidarnosti kroz zajedničku diskusiju i rad u grupama. Radionica se održava u srijedu, 20. ožujka 2019. u 17:00 – 20:00 u Centru za mlade grada Zagreba, Gajeva ulica 2, Zagreb.

Možeš se prijaviti preko linka:
https://goo.gl/forms/s86Lcvjrr4suo4TA3
Rok je do ponedjeljak 18. ožujka u podne.

Nina Sabolić je voditeljica radionice: Daruj solidarnost.
Nina je volonterka Nacionalnog pozivnog centra za žrtve kaznenih djela i prekršaja, studentica socijalnog rada te i sama velika zagovarateljica ljudskih prava. Ima iskustva u provođenju radionica s djecom i mladima te smatra kako se kroz radionice može najbolje primijeniti teorija i pružiti mladima uvid u određenu tematiku.
Projekt Centar za mlade grada Zagreba provodi Udruga ZAMISLI s 30 partnera, a Udruga za podršku žrtvama i svjedocima je jedan od njih. Projekt Centar za mlade grada Zagreba odobren je na pozivu Podrška programima usmjerenim mladima koji sufinancira Europski socijalni fond.

Share via email

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *