Hrvatska, Nekategorizirano

Održana Informativna radionica za Poziv „Tematske mreže za društveno-ekonomski razvoj …”

DSC_4900Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., u suradnji s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva, održalo je Informativnu radionicu za Komponentu 2 otvorenog privremenog Poziva „Tematske mreže za društveno-ekonomski razvoj te promicanje socijalnog dijaloga u kontekstu unapređivanja uvjeta rada“.

Radionica je bila namijenjena svim potencijalnim prijaviteljima i partnerima na projektu, kao i svim zainteresiranim dionicima za ulaganja Europskog socijalnog fonda na području socijalnog dijaloga i socijalnog partnerstva. Na radionici su bili detaljno predstavljeni ciljevi, aktivnosti i uvjeti Komponente 2 ovoga Poziva.

Izvor: www.esf.hr