Aktivizam, Nekategorizirano

Orkestar Hrvatske ratne mornarice organizira veliki humanitarni koncert za udrugu Most

maxresdefaultOrkestar Hrvatske ratne mornarice organizira veliki humanitarni koncert pod nazivom “ORKESTAR HRVATSKE RATNE MORNARICE & PRIJATELJI ZA UDRUGU MOST” u Hrvatskom narodnom kazalištu Split, u utorak, 24. listopada 2017., s početkom u 20 sati. Orkestrom HRM ravna maestro Tonća Ćićerića, a nastupaju Đani Stipaničev, Barbara Suhodolčan, Adalbert Turner-Juci & Klapa Sveti Juraj HRM.

Na programu vas očekuje zabavna, pop-rock i big-band glazba (ulomci iz rock-opere Gubec-beg, pjesme Tereze Kesovije, Gabi Novak, Vice Vukova, Sarah Brightman, Frank Sinatra, Toma Jones…)

Ulaznice su po jedinstvenoj cijeni od 30 kuna i mogu se kupiti na blagajni HNK Split, a prihod od ulaznica namijenjen je socijalnim programima Udruge MoSt iz Splita.

Prikupljenim sredstvima želimo poboljšati status mladih beskućnika i mladih u riziku od beskućništva podizanjem njihovog obrazovnog statusa, ulaganjem u njihovo osposobljavanje, doškolovanje, prekvalifikacije, tečajeve kako bismo im olakšali pristup tržištu rada.

Udruga MoSt kroz programe Centra podrške mladima s problemima u ponašanju i Skrbi i brige o beskućnicima usmjerena je na posebno ranjive skupine mladih u riziku od siromaštva: nezaposleni mladi, mladi koji su napustili školovanje, oni koji izlaze iz sustava alternativne skrbi i oni koji su evidentirani kao mladi s problemima u ponašanju i beskućnici .

Izvor: Udruga Most