Aktualno, Nekategorizirano

#Pogonizacija – Društveno igranje u Jedinstvu

Program za sve uzraste

Pogon – zagrebački centar za nezavisnu kulturu i mlade u suradnji s Močvarom, a povodom Praznika rada, organiziraju radionice, ali i dijele grah.

Poziv Pogona prenosimo u cijelosti:

Praznik rada na Savskom nasipu, u i oko Pogona i Močvare, slavimo uz gastro-radioničarski program #Pogonizacije!

Već dobro znano društveno igranje u Jedinstvu ovog se puta sastoji od dvije super uzbudljive radionice za najmlađe: zmajarske radionice na kojoj izrađujemo, a ako nas vjetar posluži i puštamo zmajeve, te radionice sound arta na kojoj se upoznajemo sa zvukom.

Za one nešto starije pripremili smo malu školu vege kuhanja i priče o Trnju koje će kao dio umjetničkog rada “Voiceover” biti prepričane na CORNERS Triangle događanju u Zagrebu krajem svibnja.

Sa učenicima Škole primijenjene umjetnosti i dizajna učimo kako osmisliti i izraditi klupe, stolice, urbani namještaj…

Uz sve ovo, nismo zaboravili ni ključni sastojak praznika rada – grah! Za to se brine Okus doma, socijalna zadruga za interkulturalnu suradnju, koji kuhaju grah na svjetske načine! Sudjelovanje na svim radionicama je besplatno, ali je prijava obavezna.

Prijave s imenom i prezimenom te nazivom radionica na kojima želite sudjelovati šaljite na pogonizacija@upogoni.org do 29. travnja 2016.

Više informacija potražite OVDJE.