Aktivizam, Nekategorizirano

Poziv volonterima

volontiranje_cr

Osobama zainteresiranima za volontiranje osigurat će se uvodna edukacija 19. srpnja 2016. te mentorska podrška.

Praćenje medija će početi već u kolovozu, a drugi oblici volonterskog angažmana od rujna 2016. Volonteri/volonterke koji pokažu visok stupanj interesa, spremnosti na redoviti tjedni angažman te visoku razinu političke i informatičke pismenosti moći će se uključiti u jednogodišnji internship program GONG-a koji se već tradicionalno provodi svake godine i primarno uključuje društveno angažirane studentice i studente društveno-humanističkih fakulteta.

Prijave( životopis i motivacijsko pismo s maksimalno 250 riječi) pošaljite na gong@gong.hr s naznakom “Za volontiranje”, najkasnije do 15. srpnja. Više informacija možete pronaći OVDJE.