Aktualno, Nekategorizirano

Projekti za zaštitu prava djece

djeca_crPozivaju se udruge usmjerene podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece da se prijave za financijsku potporu projektima koji pridonose podršci obitelji te promicanju i zaštiti prava djece sukladno ovom Pozivu.

Udruge mogu prijaviti projekte i programe na sljedeća prioritetna područja i aktivnosti:

– promicanje i zaštita prava djece

– podrška obitelji

Udruga može kao prijavitelj na ovaj Poziv sveukupno prijaviti najviše dva projekta, a ugovoriti jedan projekt na razdoblje provedbe do 12 mjeseci.

Za financiranje projekata usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece osigurano je ukupno 4.000.000,00 kuna.

Prijave na Poziv moguće su isključivo putem sustava www.financijskepodrske.hr do 21. kolovoza 2017. godine u 12 sati.

Natječajna dokumentacija dostupna je OVDJE.