Aktualno, Nekategorizirano

Radionica ‘Menandžment volontera’ za zaposlenike iz udruga i javnih ustanova koje djeluju u području socijalne skrbi i zdravstva

Foto (1)Mreža udruga Zagor, ACT Grupa i Volonterski centar Zagreb pozivaju zainteresirane zaposlenike iz organizacija civilnog društva i javnih ustanova koje djeluju u području socijalne skrbi i zdravstva da se prijave na radionicu MENADŽMENT VOLONTERA – edukacija i osnaživanje organizatora volontiranja za kvalitetnu provedbu volonterskih programa.

Edukacija se provodi u sklopu projekta “Na valovima volonterstva – infrastruktura za snažne i povezane zajednice” čiji nositelj je Volonterski centar Zagreb. Edukaciju će održati treneri za područje menadžmenta volontera iz Mreže udruga Zagor i ACT Grupe: Bojan Bjelja i Margareta Mihalic uz podršku trenerica Volonterskog centra Zagreb. ​

Edukacija će se održati u 2 modula: prvi modul će se održati 26. i 27. ožujka, a drugi 09. i 10. travnja 2018. u Zaboku, od 9 do 16 sati.

Prijave traju do srijede 21. ožujka 2018. Broj prijava je ograničen.

Detaljnije upute oko prijava i program rada edukacija možete pronaći na stranici Zagor .