Aktivizam, Nekategorizirano

Sajam održivosti Osijek, “Vege SoSo” 4.10., Sakuntala park, Osijek

Pripremaju prava iznenađenja

Udruga Pobjede i volonteri Azila Osijek organiziraju Sajam održivosti Osijek, “Vege SoSo”, na Svjetski dan životinja, 4. listopada.

Taj će se dan, u Sakuntala parku, kod kina Urania, od 10 do 16 sati održati sajam na kojemu će izlagači predstaviti ne samo svoje vege proizvode nego i savjete kako reciklirati, kako biti društveno odgovoran, suosjećajan i solidaran.

Na sajmu osim udruge Pobjede sudjeluju Emica krojačka radionica, OPG Paulik, Helena Delirijum prirodna kozmetika, Mila Lončar, kolektiv PLANTaža, Slap, Plesni studio Shine i Slama, Vinayaka, Bio Q te DMT Waste Art.

Na ovoj će proslavi posjetiteljima biti poslužen i vege ručak.

– Uz topli obrok, moći ćete se poslužiti i vege kolačima, djelom ruku i srca naših volonterki i volontera, a biti će i sokića, limunića i kave. A najbitnije jest to da ćemo vam omogućiti da budete svinja na 5 minuta! Kako? E pa najnovijim tehnologijama, odnosno virtualnom stvarnosti! – poručuju u udruzi.

Detalje potražite na FB eventu.