Aktualno, Nekategorizirano

Treća prilika za besplatnu radionicu pletenja!

pletenje_foto_01Otvorene su prijave za treće izdanje vrlo popularne radionice pletenja u programu Kluba Zona. Besplatna radionica održavat će se od 15. siječnja do kraja ožujka ponedjeljkom u 18 sati, a rezervacija mjesta dostupna je putem prijavnice na www.klub.infozona.hr.

– Uz osiguran materijal, sudionici i sudionice, upoznavat će se s vunom kao materijalom, priborom i osnovama pletenja, a ovisno o svojim preferencijama i vještinama izradit će šal, kapu, rukavice…

Prethodnih godina bilo je nekoliko stotina zainteresiranih za sudjelovanje, no zbog kvalitete rada broj mjesta je ograničen – objašnjava Maja Krstić, voditeljica radionice koja ima iskustvo vođenja brojnih radionica krojenja, pletenja i šivanja.