Upravljanje javnim dobrima

dobra_crKonferencija se održava u ponedjeljak 6. studenoga 2017. godine s početkom u 9 sati.

Na konferenciji o kvaliteti i ishodima upravljanja javnim dobrima u RH bit će predstavljene tri studije: analiza energetskog sektora s fokusom na model upravljanja Hrvatskom elektroprivredom, koju je pripremio Institut za političku ekologiju, analiza modela upravljanja Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje s fokusom na jednakost pristupa i kvalitete  zdravstvenih usluga, stručnjakinje za ekonomiku zdravstva dr. Ane Bobinac te analiza sustava upravljanja komunalnim uslugama (vodopskrba, odvodnja i prikipljanje komunalnog otpada) u RH, koju su pripremili stručnjaci iz Instituta za političku ekologiju.

U sklopu konferencije, uz predstavljanje zaključaka navedenih policy analiza, održat će se i dvije panel rasprave s relevantnim stručnjacima, od kojih će jedna biti posvećena održivim modelima upravljanja energetskim sektorom, dok će se na drugoj govoriti o održivosti, dostupnosti i ishodima javnozdravstvenih usluga. Za kraj, bit će održana plenarna rasprava o mogućnostima promjene modela upravljanja prema participativnijim i održivijim modelima.

Potvrde dolaska, s imenom, prezimenom i OIB-om, pošaljite na prijave@cms.hr do 3. studenog 2017. u 17 sati.

Share via email

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *