Hrvatska, Nekategorizirano

Više od 4 milijuna kuna za rad udruga u Crikvenici

Foto: Grad Crikvenica

Preko 60 udruga djeluje na području Crikvenice, a iznosi koji su dodijeljeni objavljeni su na internetskoj stranici Grada

Grad Crikvenica za redovnu djelatnost i korištenje sportskih objekata za svoje udruge izdvaja više od 4 milijuna kuna, a na taj iznos udruge dobivaju i sredstva za natjecanja, manifestacije, preglede sportaša, sportske stipendije i sve ostale potrebe koje se pojave kroz godinu.

Više od 60 udruga djeluje na području grada Crikvenice, a udruge dolaze iz područja kulture, sporta, zdravstva, odgoja i obrazovanja i tehničke kulture.

Iznosi koji su dodijeljeni objavljeni su na internetskoj stranici Grada Crikvenice, a valja spomenuti da Grad za kulturu izdvaja 233.000 kuna, za klubove s područja zdravstva, odgoja i obrazovanja, prava nacionalnih manjina, socijalne skrbi i ostalih područja javnih potreba 325.500 kuna, dok će za sport biti izdvojeno više tri milijuna kuna. (Izvor: lokalni.vecernji.hr)