Aktivizam, Nekategorizirano

Volontiranje u Savjetovalištu za potrošače

U 11 godina pomogli su desecima tisuća građana

Osječko Savjetovalište za potrošače “Potrošački forum” proslavilo je već jedanaest godina rada tijekom kojih su njihovi stručnjaci iznimno uspješno pomagali desecima tisuća građana iz svih županija u njihovim sporovima s trgovcima ili pružateljima usluga, putem besplatnog pravnog savjetovanja, piše SiB.

I ove godine u Savjetovalištu se tradicionalno organizira volontiranje te je upućen poziv mladim osobama pravne struke ili budućim pravnicima koji imaju želju doprinijeti boljitku društva u kojem žive, a pritom steći dragocjeno iskustvo u struci, da se jave Savjetovalištu putem elektroničke pošte
(potrosacos@gmail.com) te pošalju svoj životopis i kratko motivacijsko pismo.

Prednosti volontiranja mnogobrojne su, a djelatnici Savjetovališta pritom će svoje znanje i bogato iskustvo rado prenijeti mlađim kolegama.

Rad osječkog Savjetovališta za potrošače inače možete pratiti i na njihovoj vrlo posjećenoj, aktivnoj i edukativnoj Facebook stranici “Prava potrošača”:

Također, imate li problem ili tek pitanje iz područja zaštite potrošača, Savjetovalištu se možete obratiti svakim radnim danom i zatražiti besplatan pravni savjet.

Ovo su kontakt podaci:
“POTROŠAČKI FORUM”
Udruga za zaštitu i promicanje potrošačkih prava građana
Savjetovalište za potrošače u Osijeku
Ulica Hrvatske Republike 19b, Osijek
031/200-246
072 414 414 (svakim radnim danom od 10 do 14 sati)
potrosacos@gmail.com