Nekategorizirano

Danas održana konferencija: ESF+ za vještine budućnosti

Foto: NZRCD

U organizaciji Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike u petak je u Zagrebu održana konferencija „ESF + za vještine budućnosti“.

Konferencija, podržana od strane Europskog socijalnog fonda Plus (ESF+), bila je usmjerena na ključnu ulogu razvoja vještina u poticanju gospodarskog rasta, socijalne uključenosti i stvaranja održivog zapošljavanja diljem Europe.

Konferencija je pokušala istražiti i potencijale transnacionalne suradnje u području vještina u okviru Strategije EU za jadransku i jonsku regiju (EUSAIR). Događaj je okupio sudionike/ice iz različitih područja, donositelje politika, poslodavce, socijalne partnere, obrazovne stručnjake i predstavnike različitih interesnih institucija.

Program događanja dostupan je ovdje: https://esf.hr/esfplus/esf-za-vjestine-buducnosti/.

Konferenciju je dostupna i YouTube kanalu: https://youtube.com/live/NDFnMUlj5zk?feature=share.