Nekategorizirano

Nacionalna zaklada poziva na dvije nove online radionice u listopadu

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na dvije nove online radionice koje će održati udruga Centar za civilne inicijative (25.10.2022.) i udruga SMART iz Rijeke (27.10.2022.).

Više informacija i prijava na poveznicama:

ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE, 25.10.2022. – Modeli unutarnjeg i vanjskog vrednovanja djelovanja/programa OCD-a

ONLINE RADIONICA UDRUGE SMART RIJEKA, 27.10.2022. – Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja

Radionice su organizirane u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica koji provodi Nacionalna zaklada u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama – udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj.