Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Nacionalna zaklada poziva na dvije nove radionice u ožujku

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na dvije nove online radionice u ožujku koje će održati udruga ACT grupa iz Čakovca (15. ožujka 2023.) i udruga SMART iz Rijeke (16. ožujka 2023.).

Više informacija i prijave na poveznicama:

ONLINE RADIONICA ACT GRUPE, 15.3.2023. – Upravljanje volonterima; Motivacija volontera i zaposlenika

ONLINE RADIONICA UDRUGE SMART RIJEKA, 16.3.2023. – Razvoj društvenog kapitala u lokalnoj zajednici te modeli partnerstva / suradnje OCD-a u zajednici

Radionice su organizirane u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica koji provodi Nacionalna zaklada u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama – udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj.