Aktivizam, Nekategorizirano

‘Ratni veterani u kulturi online’ – program za studeni/prosinac

Udruga topnika 1. gardijske brigade ‘Tigrovi’ i Udruga Tigar 90/91 Rakitje pozivaju osobe starije od 54 godine da im se priključe na radionicama u okviru projekta ‘Ratni veterani u kulturi online’. U razdoblju od 29. studenog do 3. prosinca će se održati online četverodnevna radionica crtanja vodenim bojama.

Crtanje vodenim bojama – 3. radionica
Ponedjeljak 29. studenoga (15:00-18:00)
Srijeda 1. prosinca (15:00-18:00)
Četvrtak 2. prosinca (15:00-18:00)
Petak 3. prosinca (15:00-18:00)

Svim sudionicima bit će omogućeni besplatni materijali za rad na radionicama – ugljen za crtanje i papir.

Za sudjelovanje na radionicama potrebno je ispuniti prijavnicu.

Kroz projekt Ratni veterani u kulturi online, povećat će se socijalna uključenost 50 osoba starijih od 54 godine, sudjelovanjem u online umjetničkim (slikarskim) radionicama u ukupnom trajanju od 100 dana. Radionice će održavati akademski slikar Stjepko Rupčić, a sudionicima će potaknuti razvoj kognitivnih, emocionalnih i kreativnih vještina i znanja, čime će se poboljšati kvaliteta njihovih života.

Više o projektu i informacije o eventualnim izmjenama termina radionica možete pratiti na Facebook stranici.