Aktivizam, Nekategorizirano

Donatorski koncert Mozartina i gostiju, KD Lisinski, 5. lipnja 2016.

Djevojački zbor Mozartine, Foto: Mozartine.hr
Djevojački zbor Mozartine, Foto: Mozartine.hr

Nakon uspješnih ovogodišnjih koncerata u Chicagu, Napervilleu, Grand Havenu, Detroitu, Bostonu, New Yorku i Newarku djevojački zbor Mozartine, u suradnji s udrugom SVE za NJU,  organizira dobrotvorni koncert u koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog na kojem će nastupiti uz orkestar i band. Koncert je dobrotvornog karaktera, a sva sredstva od prodaje karata
namijenjena su udruzi Sve za nju. Djevojački zbor Mozartine svojim djelovanjem zborsko pjevanje stavlja u novu dimenziju, te zborskim obradama pop-rock skladbi renomiranih hrvatskih pjevača publici donosi jedno sasvim novo iskustvo glazbe.

Svojim izvedbama Mozartine su već osvojile srca publike diljem zemlje, ali i šire.
Prepoznatljiv zbor svojstven po jedinstvenim obradama, zajedno sa svojim gostima, istaknutim hrvatskim estradnim umjetnicima,zasigurnoće kao i svaki puta do sada, publici pružiti jedinstveni doživljaj glazbe.

SUDIONICI: Djevojački zbor Mozartine, orkestar Acoustic project, dječji zborovi: Mozartine, Bachovine, Schubertine, Vivaldine, Chopinine, Papandopuline,  mini Papandopuline i gosti: Neno Belan, Saša, Mladen i Luka iz TBF-a, Ivan Dečak i Davor Gobac.

Karte možete kupiti po cijeni od 90,00 i 110,00 kn na mrežnim stranicama KD Lisinski www.lisinski.hr i u sustavu www.ulaznice.hr