Aktivizam, Nekategorizirano

Besplatno naučite strane jezike u Klubu mladih Split

klml17818.pngLito je pri kraju, a u KMS-u se sprema nova sezona! Imaš viška slobodnog vremena? Želiš naučiti novi strani jezik, a nemaš dovoljno love za teča? Nemaš problema, u KMS-u pare nisu problem – sve što trebaš napraviti je ispuniti obrazac i odabrati jezik koji želiš učiti! Pa di to ima? Samo u KMS-u!

Klub mladih Split u novu sezonu ulazi spektakularno, projektom „Svijet na dlanu – budućnost je u rukama mladih“, kojem je cilj aktiviranje mladih na lokalnoj razini i podizanje svijesti o društvenim problemima kroz besplatne tečajeve stranih jezika koje će držati inozemni studenti. Projekt je financiran od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a nastao je u suradnji s partnerskim organizacijama AIESEC Split, Udrugom MoSt i Udrugom Domine.

Kroz kolovoz i rujan svi zainteresirani mogu učiti ruski, turski, talijanski, francuski, engleski ili španjolski i to potpuno BESPLATNO! Iako se može prijaviti bilo tko, prednost u prijavama ipak imaju mladi od 15-30 godina

PRIJAVE su obavezne i traju do 22. KOLOVOZA (srijeda), a svi koji se žele prijaviti to mogu učiniti putem linka à https://goo.gl/forms/Ag3IXPkOFCpdGAKn2

Više o projektu možete saznati u našem Facebook događaju à https://goo.gl/xrm7aK