Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica "Pravilna prehrana djece" – ulaz besplatan!

Rok za prijavu je 13. travnja 2016.
Rok za prijavu je 13. travnja 2016.

Gym & Fun by Sport Educa projekt je koji već nekoliko godina oduševljava roditelje i djecu u cijeloj Hrvatskoj pružajući im pažljivo odabrane vježbe, savjete i prijedloge o tome kako kvalitetnije provoditi zajedničko vrijeme uz aktivno druženje.
Promovirajući zdrav život, boravak u prirodi te druženje roditelja i njihove djece u veselom, edukativnom i kreativnom okruženju, sada će svoj hvaljeni program prvi put predstaviti u Jastrebarskom.
Na radionici “Pravilna prehrana djece” koju u Jastrebarskom zagrebačka udruga Sport Educa, nositelj programa Gym&Fun, organizira u suradnji s Kreativnim studijem Zvrk, roditelji će biti “u školi” – družit će se uz predavanje i razgovor s poznatim zagrebačkim nutricionistom, a njihova djeca će se za to vrijeme u drugom prostoru zabavljati s animatorima na kreativnoj radionici te pritom za roditelje pripremiti prigodnu izložbu.