Aktivizam, Nekategorizirano

Regionalni kamp „Kozarac 2017“

kozarac_crOsmi  regionalni kamp „Kozarac 2017“ (Mrakovica, Kozara, BiH) okuplja mlade iz cijele regije, a na kamp se mogu prijaviti osobe starosti od 16 do 26 godina. Namjera kampa je pokretanje dijaloga o teškim temama iz prošlosti među mladim osobama, ali i propitivanje načina na koji se pojedinačno i kolektivno sjećamo spomenutih događanja i na koji način obilježavamo mjesta stradanja. Osim toga upoznavanje, druženje i povezivanje mladih je bitan aspekt ovog događaja. Petodnevni program, kroz navedene teme realizirat će se kroz posjete mjesta stradanja, ali i kroz interaktive razgovore s aktivistima/kinjama iz BiH i regije.

Kamp se održava od 15. do 20. lipnja  2017. godine. Za sudjelovanje u programu se možete prijaviti ispunjavanjem online obrasca koji se nalazi ovdje.

Rok za prijave je 6. lipnja 2017. !