Aktivizam, Inicijative, Nekategorizirano

Studenti Umjetničke akademije pripremaju koncert za udrugu MoSt

15665788_1265306096861242_3097213187140158972_nStudenti Umjetničke akademije u Splitu na inicijativu Studentskog zbora UMAS-a pripremaju glazbenu večer humanitarnog karaktera u suradnji s Udrugom MoSt, Sveučilištem u Splitu i Studentskim zborom Sveučilišta u Splitu.

Koncert pod nazivom S/UMAS GOES POP održat će se u srijedu, 21.12.2016.godine u Amfiteatru Doma Mladih u Splitu, s početkom u 20:00 sati.

Osim uživanja u glazbi, cilj nam je podići svijest o najpotrebitijima u gradu Splitu, te svojim nastojanjima i djelovanjem pokazati kako se uz malo truda mogu činiti čuda.

Izvodit će se mnoga rock i pop djela izvođača poput: Frank Zappa, David Bowie, Talking Heads, Michael Jackson i drugi.

Studenti Umjetničke akademije u Splitu okupili su se u Ansamblu za suvremenu glazbu S/UMAS 2015. godine na inicijativu docenta Gordana Tudora, saksofonista i skladatelja, koji im je ujedno i umjetnički voditelj.

Ulaznica za najbolji i najveseliji Božićni koncert je vrećica prehrambenih i/ili higijenskih proizvoda za korisnice i korisnike Centra za beskućnice/ke naše udruge.