Aktivizam, Nekategorizirano

TRANSmjena dobara – buvljak razmjene

transmjena-1200x444Imaš odjeću, obuću i šminku koju bi rado zamijenio_la nekim drugim cool komadima? Imaš super hlače, ali ti nedostaje šarena majica za subotnji izlazak? Dolazi zima i treba ti jakna? Jednostavno ti se druži i pije sokić na toplom? Želiš saznati više o radu BEK-a i kako se uključiti?

Ako je odgovor na neko od ovih pitanja DA, dođi na TRANSmjenu dobara!
Trans Aid poziva sve trans, inter i rodno varijantne osobe; LGBQ osobe te LGBTIQ-friendly osobe da slijede jednoroga i dođu u četvrtak, 15. studenog na buvljak u BEK na kojem ćemo radosno TRANSmjenjivati dobra.

Ponesite odjeću, obuću i šminku koju biste rado zamijenili_e za neku drugu. Ako nemate ništa za razmijeniti, uopće nije problem, dođite vidjeti što su drugi_e donijeli_e i uzmite što vam se svidi ili samo svratite na besplatan sokić i grickalice.

Preuzeto sa portala Vox Feminae.