Aktivizam, Nekategorizirano

Trodnevna kreativna radionica za djecu u sklopu projekta ”Pričam ti priču”

Hrvatska mreža za ruralni razvoj organizira trodnevnu kreativnu radionicu koja će se održavati od srijede 8. ožujka do petka 10. ožujka 2023. godine na adresi Veliki kraj 66, Županja, s početkom u 12:00 h.

-Ovim putem pozivamo sve naše dosadašnje sudionike radionica u sklopu projekta ”Pričam ti priču” te sve zainteresirane koji nam se žele pridružiti, a uzrasta su od 1. do 4. razreda OŠ. Kroz nadolazeću radionicu, osvrnut ćemo se na sve dosadašnje radionice i priče, zbirke pjesama te knjige koje smo čitali i koristeći maštu kroz pisanje i oslikavanje načiniti vlastite kratke priče. Zbir ovih maštovitih i kreativnih priča s potpisom njihovih mladih autora tiskati ćemo u publikaciju kao predivnu uspomenu na ova naša druženja uz čitanje i knjigu – navodi se u pozivu.

Prijava sudjelovanja: na e-adresu info.hmrr@gmail.com ili pozivom/porukom na broj: 091/619-3541.

Kreativna radionica aktivnost je projekta “Pričam ti priču” (UP.02.1.1.15.0024) koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.