Aktivizam, Nekategorizirano

Znanstveni kamp za djecu preko praznika!

programi-panda2Stižu nam zimski školski praznici, a s njima i pregršt slobodnog vremena. Biotekin zabavni i edukativni STEaM zimski kamp za djecu savršeno je mjesto za sve osnovnoškolce – zdrava hrana, cool pokusi, zanimljivi edukatori i zabava. Može li bolje?

Nakon zdravog doručka, u jutarnjim satima razbuđujemo i pokrećemo moždane vijuge! Kroz STEaM radionice Vaše dijete ploviti će znanstvenim vodama te samostalnim razmišljanjem, povezivanjem i zaključivanjem pronaći odgovore na mnoga goruća pitanja. Što je DNA i gdje se nalazi, zašto je voće zdravo, a čips baš i ne, kako vidjeti 1000 x bolje i kako nam u tome pomaže ulje (?!) , samo su neka od njih! STEaM radionice pravo su poprište pitanja i odgovora koja djeca sama postavljaju, ali i odgovaraju jer se vode principom „uradi sam“. Ne sumnjamo kako će onaj „znanstvenik što čuči u njima“ biti vrlo zadovoljan.

U poslijepodnevnim satima posvetit ćemo se sportu, kreativnosti i timskom radu. U tome će nam pomoći mnoge sportske aktivnosti u prirodi, zabavne i didaktičke igre, društvene igre, ples i nepresušan izvor bojica, flomastera, pastela, kolaža, ljepila, papira… Čak ćemo i putovati kroz vrijeme, za što će se pobrinuti naša kolekcija fosila i Arheološki muzej. Šećer na kraju bit će fine palačinke, koje ćemo sami pripremiti i ispeći. Ako nam i zatreba odmora, edukativni crtani filmovi spremni su jednim klikom!

Djeca će kroz pomno i profesionalno osmišljeni cjelodnevni program biti u sigurnim rukama iskusnih i entuzijastičnih Biotekinih edukatora/ica. Prijavite djecu već danas!

Izvor: Udruga Bioteka