Aktualno, Nekategorizirano

Festival održivog življenja

zege_crViše od 100 domaćih i inozemnih izlagača zdrave hrane, ekoloških proizvoda i kozmetike koja nije testirana na životinjama predstavit će se na 9. ZeGeVege festivalu koji će se održati 2. i 3. rujna. Bogat program veganskih radionica kuhanja, zanimljiva predavanja, brojni glazbenici i plesne skupine očekuju posjetitelje Trgu bana Jelačića. Osim šest restorana, biljnih sladoleda i sirovih kolača, posjetitelje/ice očekuju mnoge druge zanimljivosti kao što su veganski kebab, burgeri od konoplje, sušeni rezanci od buče i ukusne energetske pločice. Uz prigodnu vegansku ponudu hrane, predstavit će se i razni kozmetički proizvodi na biljnoj bazi, primjerice ZeGeVege sapun od lavande, ali i proizvodi poput ekološke četkice za zube od bambusa, četkica za zube za kućne ljubimce, a posebnu pozornost privlači i najavljeno solarno kuhalo.