Aktivizam, Nekategorizirano

HBOR je raspisao javni natječaj za humanitarne projekte

nejednakost_izvor_vox_feminae_copy81283HBOR je raspisao javni natječaj za dodjelu donacija za provođenje humanitarnih projekata, unapređenje kvalitete života i/ili zdravlja te poticanje socijalne uključenosti na područjima Republike Hrvatske s manje mogućnosti. Prijave se podnose do 20. lipnja.

Pri prijavi projekta potrebno je obrazložiti koji se učinci očekuju od provođenja projekta. Prednost pri financiranju imat će projekti koji će potrebu za provođenjem obrazložiti i potkrijepiti odgovarajućim službeno dostupnim podacima.

U provedbi projekta prijavljenih na ovaj Natječaj obavezno je partnerstvo s jednom ili više organizacija koje imaju status pravne osobe.

Na ovaj natječaj se mogu prijaviti isključivo projekti koji se provode na područjima s manje mogućnosti (I. do IV. skupina) i koje provode organizacije civilnog društva koje su upisane u Registar neprofitnih organizacija sa sjedištem u Republici Hrvatskoj.

Glavni kriterij za odabir je relevantnost i kvaliteta projekta kao i objektivne mogućnosti realizacije.

Više informacija o uvjetima natječaja i obrasce možete pronaći ovdje.