Aktualno, Nekategorizirano

Poziv za sudjelovanje u izradi promotivnog video spota za Dan otvorenih vrata udruga

shutterstock_109545011_crUred za udruge Vlade Republike Hrvatske poziva udruge koje žele promovirati svoje aktivnosti u okviru Dana otvorenih vrata udruga 2018., da se prijave na javni natječaj za sudjelovanje u promotivnom video spotu za promicanje vidljivosti manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2018. na HRT-u i društvenim mrežama.

Sve udruge zainteresirane za sudjelovanje u izradi promotivnog video spota, pozivamo da u kratkom video klipu predstave rad svoje udruge, članove i/ili aktivnosti koje udruga provodi.

Najzanimljiviji i najoriginalniji video klipovi će ući u finalnu obradu u izradi promotivnog video spota za potrebe najave Dana otvorenih vrata udruga 2018. na HRT-u i društvenim mrežama.

Promotivni video spot u trajanju od 30 sekundi prikazivat će se na HRT-u , a promotivni video u trajanju od 120 sekundi koristit će se za promociju na web stranicama https://www.udruge.hr/ i https://udruge.gov.hr/ i Facebook stranici Dani otvorenih vrata udruga.

 

Više informacija o prijavi preuzmite ovdje