Aktualno, Nekategorizirano

Prva proljetna Biciklopopravljaonica

foto: Info zona
foto: Info zona

U četvrtak, 5. travnja, u Klubu Zona (Jerina 1) održat će se prva proljetna Biciklopopravljaonica. Prilika za naučiti održavati bicikl i besplatno ga popraviti ponavlja se svakog prvog četvrtka u mjesecu, od 17 do 20 sati.

– Krajnje je vrijeme da biciklisti, i oni koji to tek namjeravaju postati, pripreme svoje bicikle za proljetne vožnje. Volonteri splitske biciklopopravljaonice besplatno će pomoći ukloniti kvarove na biciklima, udijeliti savjet, bicikl učiniti funkcionalnijim i sigurnijim te prenijeti svoje znanje o održavanju bicikala. Zainteresirani se mogu i pridružiti volonterima u radu i pomaganju drugima – poziva Mario Balić, jedan od volontera splitske Biciklopopravljaonice. (Više na: Klub zona)