Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica fotografije u LGBT centru Split

Foto: Luka Pešun

Kolektiv queerANarchive poziva na radionicu fotografije s Lukom Pešunom. Radionica se održava od 21. do 23. srpnja 2020. u LGBT centru Split. Fotografijom će se istraživati ono naizgled beznačajno, svakodnevno i banalno, te iz toga kreirati neki osobni narativ ili atmosferu.

Radionica se održava u sklopu ciklusa radionica MP koje su vezane uz produkciju web serije Maništra pomidore. Tako je predviđen i rad na terenu kroz koji ćemo materijale za seriju oplementiti detaljima koji doprinoste atmosferi i razumijevanju konteksta radnje.

Uvodno okupljanje 21.7. u 19h je otvorenog karaktera. Luka će predstaviti svoj fotografski rad koji je vezan uz LGBTIQ tematiku. Zainteresirani/e upoznat će se s ciklusima fotografija Domestic, Kako misliš niste znali? i “Radite to u svoja četiri zida”.

Zbog ograničenog broja sudionika prijave su obavezne. Link za prijave – https://forms.gle/1mKYWpvok5WquNM88. Sudionici/e su pozvani donjeti desetak svojih fotografija koje prikazuju svakodnevno i banalno.

Više informacija pronađite ovdje.