Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica reciklaže odjeće

201703151302-8830-Otvorene su prijave za radionicu reciklaže odjeće koja će se održati u srijedu, 22. ožujka, od 17 do 22 sata u Klubu Zona.

Sudjelovanje je besplatno, uz osiguran materijal, no potrebna je rezervacija mjesta putem prijavnice dostupne na klub.infozona.hr.

– Iako se na internetu mogu pronaći mnoge zanimljive ideje reciklaže odjeće pa čak i vodiči za izradu, sudjelovanje na ovoj radionici prilika je za druženje, stvaranje novih kreativnih rješenja i učenje uz osiguran materijal – objašnjava Marija Stanojević, voditeljica radionice, dodajući da će polaznici kroz praktičan rad naučiti kako mogu iskoristiti staru odjeću te napraviti funkcionalne i atraktivne odjevne predmete.

 

Program Kluba Zona u drugoj polovici ožujka dostupan je  ovdje.