Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica za djecu i roditelje: Kako se uz igru odmoriti?“

dsc01250Nastojeći postići ravnotežu poslovnog privatnog života svakodnevno baratate s više različitih obaveza. Nakon što završite one na poslu, čekaju Vas i različite kućanske obaveze koje morate napraviti. Uz sve to čujete i onaj najdraži glasić Vašeg djeteta koji Vas pita „Mama, hoćemo li se igrati?“. A toliko ste umorni da biste se samo malo odmorili… kada bi se barem moglo oboje – i odmoriti se i igrati se s djetetom! – stoji u pozivu na radionicu udruge Centar za edukaciju i savjetovanje Sunce.

I može se, a kako naučite na radionici „Kako se uz igru odmoriti?“ koju organizira Centar za edukaciju i savjetovanje Sunce 12.04.2018. godine u 16:00 sati u Albaharijevoj 2, Mjesni odbor Knežija.

Roditelji će na radionici naučiti: različite igre koje će njima donijeti odmor, a djeci zabavu i stvoriti obiteljski ugođaj koji Vas kao roditelja opušta, a djecu zabavlja, naučiti kako pričati priče koje razvijaju dječju kreativnosti i kako priča može postati alternativa crtićima.

Radionicu će voditi Maria Tomić Preiner, dipl. psihologica i dipl. socijalna radnica.