EHO, Nekategorizirano

Raspisan KEEP – Poziv za iskaz interesa za suradnju na razmjeni znanja i iskustava

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva danas je rapisala Poziv za iskaz interesa za suradnju s Nacionalnom zakladom i Zakladom Anna Lindh (ALF) za suradnju u području izobrazbe i razmjene znanja na Euro-Mediteranu kroz Program izobrazbe u IMPACT: Euro-Mediteranskoj akademiji za filantropiju i društveni razvoj.

Odobrit će se po jedna prijava iz 41 zemlje uključene u ALF- ukupno do 41 podrška. U slučaju zaprimanja više kvalitetnih prijava iz jedne zemlje, uz istovremeni izostanak prijava iz nekih zemalja, moguće je odobriti sudjelovanje u Programu izobrazbe i za više od jedne osobe iz jedne zemlje uključene u ALF mrežu (s izuzetkom Republike Hrvatske, u kojoj je postupak već proveden).

Rok prijave: 11. prosinca 2020. godine

Više: Natječajna dokumentacija (KEEP)