Aktivizam, Nekategorizirano

Raspisan natječaj za mjeru 2.3. Projekti civilnog društva u sklopu programa Europa za građane 2014-2020

EACEA je otvorila natječaj u sklopu 2. cjeline- demokratski angažman i građansko sudjelovanje, Mjera 2.3. Projekti civilnog društva, s rokom prijave 1.9. do 17 sati po Briselskom vremenu. Natječaju kao i dodatnim informacijama, možete pristupiti ovdje.

Preostale natječaje u sklopu cjeline 2, za mjeru 2.1 Bratimljene gradova i 2.2. Umrežavanje gradova EACEA planira raspisati sredinom lipnja.

Sretno svima s prijavom i ukoliko su vam potrebne dodatne informacije ili vezano za pripremu vašeg projektnog prijedloga, slobodno nam se obratite na europazagradane@udruge.vlada.hr, navodi se u objavi Ureda za udruge.