Aktivizam, Nekategorizirano

Treći ciklus popularnog besplatnog e-tečaja za trudnice udruge Roda

Nakon ogromnog interesa i velikog uspjeha prvog ciklusa besplatnog e-tečaja za trudnice, kojeg je pohađalo čak 2.300 trudnica iz svih dijelova Hrvatske, udruga Roda je odlučila pokrenuti još jedan ciklus e-tečaja, priopćila je udruga.

E-tečaj će se moći pratiti na računalu ili preko mobilnog uređaja, interaktivan je, poučan te traje oko dva sata. Nakon što završe tečaj, trudnice se uključuju u posebnu internetsku grupu potpore koju će voditi edukatorice za porode i babinje.

Neke od tema tečaja uključuju:

● Sve što trebate znati o porodu

● Sve što trebate znati o babinju

● Uvod u dojenje

● Posebni alati za pomoć – vježbe opuštanja i vizualizacije

● Trudnoća u posebnim okolnostima koronavirusa

● Informacije o boravku u rodilištu u okolnostima koronavirusa

Tečaj je namijenjen isključivo trudnicama u trećem tromjesečju (od 28. tjedna trudnoće nadalje).

Više o prijavi na tečaj doznajte ovdje.