Aktivizam, Nekategorizirano

U sklopu EU projekta KRUG izložba radova mladih labinskih umjetnica i umjetnika

Pučko otvoreno učilište Labin, u sklopu EU projekta KRUG – KultuRa, Umjetnost i Građani, organizira dvije izložbe mladih labinskih autora/-ica. Radove će izlagati: Anja Juričić, Ana Zulijani, Nicol Načinović, Alison Ivašić, Karlo Dean Načinović i Mia Knežević.

Izložbe će se održati u Narodnom muzeju Labin od 9. do 29. srpnja 2020.

U partnerstvu na projektu KRUG – KultuRa, Umjetnost i Građani uključene su Udruga za poticanje umjetničke svijesti u društvu Slama iz Osijeka, Pučko otvoreno učilište Labin i Udruga za mlade Alfa Albona iz Labina, te Centar za kulturu i cjeloživotno obrazovanje „Zlatna vrata“ i Udruga Festival mediteranskog filma iz Splita.

Osnovni cilj projekta je razvoj civilno-javnog partnerstva u provođenju inkluzivne misije lokalnih kulturnih organizacija uz korištenje modela sudioničkog upravljanja.

Projekt je odobren za sufinanciranje na pozivu Kultura u centru – potpora razvoju javno-civilnog partnerstva u kulturi. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.