Aktivizam, Nekategorizirano

Udruga NISMO SAME poziva na kreativnu radionicu izrade nakita

Udruga NISMO SAME poziva na kreativnu radionicu izrade nakita koja će se održati u četvrtak 28. travnja u prostorijama Udruge (Boškovićeva 7B), s početkom u 17.30 sati.

Ovo je prva od devet radionica koje će za žene oboljele od malignih bolesti, i članove njihovih obitelji, organizirati Udruga u sklopu projekta Nisi sama – educiraj se uz zdravu kavu s nama, UP.02.2.1.08.0226, koji se financira bespovratnim sredstvima Europskog socijalnog fonda.

Radionicu će voditi Irena Letica Ćurčić, koja je i sama preboljela rak dojke. Sav materijal je osiguran.

Budući da je broj mjesta ograničen molimo vas da svoj dolazak najavite na e-mail ivana@nismosame.com ili goranka@nismosame.com ili u inbox na našoj Facebook stranici – navodi se u pozivu udruge.

Projekt je ugovoren na pozivu Promocija zdravlja i prevencija bolesti – FAZA 1.