Aktivizam, Nekategorizirano

Volontiraj i postani dio HULU tima u 2021.

Foto: hulu-split.hr

Strukovna udruga profesionalnih likovnih umjetnika HULU- Split u 2021. godini pruža jedinstvenu priliku mladim ljudima za stjecanje iskustva i prakse na izložbenim projektima suvremene umjetnosti. Volontiranje će se odvijati u prestižnom izložbenom prostoru splitskog Salona Galić u Marmontovoj ulici, a volonteri će raditi na projektima nacionalno i međunarodno priznatih umjetnika.

Pozivaju se svi studenti i mladi ljudi koji imaju interes za suvremenu umjetnost i željni su iskustva u radu u nezavisnoj kulturnoj sceni da se prijave u HULU-ov program volontiranja i steknu stvarno iskustvo u organizaciji izložbenih projekata. Od vas se traži fleksibilnost, komunikativnost, odgovornost, poznavanje engleskog jezika i sposobnost rada u timu.

Po završetku volontiranja volonteri će dobiti certifikat i preporuke za daljnji rad. Svaki ciklus volontiranja traje oko 20 dana. Prijavite se što prije jer broj volonterskih mjesta je ograničen!

Prijave se vrše na huluvolonteri@gmail.com.

Opširnije na web stranici http://hulu-split.hr/.