Aktivizam, Nekategorizirano

Čitateljski klub 55+ / “Maksimum jata” Tee Tulić

extra_large_tea_tuli__024U veljači će se Čitateljski klub 55+ pozabaviti knjigom Maksimum jata mlade riječke književnice Tee Tulić.

Kako je napisao Booksin kritičar Ivan Tomašić svijet pripovjedačice je „težak, opor, runi se pod rukama; ona, međutim, nema drugi svijet u koji bi se zavukla – jedino joj preostaje pripovijedati o ovom koji ju je porodio. Njena je riječ blaga, musava i trpka da skuplja usta. Iako nije tehnički savršena, odnijet će vas emocijom (ako ste se, naravno, spremni prepustiti).” Cijelu kritiku Ivana Tomašića možete pročitati ovdje.

O knjizi Maksimum jata razgovarat će se na sastanku Čitateljskog kluba 55+ u utorak, 12.2. u 18 koja je tsati.

Ako vas zanima ova, ili neka druga aktivnost u sklopu projekta Koja je tvoja priča? namijenjenog sugrađankama i sugrađanima starijima od 55 godina, javite nam se na booksa[at]booksa.hr ili na 01/ 4616 124. (Booksa)