Aktualno, Nekategorizirano

Čitateljski klub 55+ u siječnju će razgovarati o knjizi “Sjećanje šume” Damira Karakaša

extra_large_karakasČitateljski klub 55+ u siječnju će razgovarati o knjizi Sjećanje šume Damira Karakaša, a sastanak će se održati u petak, 18.1. u 18 sati u klubu Booksa. Ovaj čitateljski klub vodi Ivana Dražić, a tko ne može nabaviti svoj primjerak Sjećanja šume, neka nam se javi u Booksu, imamo još sedam primjeraka knjige koje možemo podijeliti onima koji će se pridružiti Čitateljskom klubu 55+.

Kako kaže Karakašev kolega pisac Robert Perišić, ovo je “kratak roman poetskog tempa, knjiga o jednom neobičnom odrastanju pod sjenom misterija koji se krije u samom tijelu. Knjiga u kojoj se natječu strah i volja, dodiruje trauma, humor i poezija. Knjiga s ruba šume, posve karakaševska, uvrnuta u svojoj logici, točna i tečna, pomaknuta i razumljiva… Mala velika knjiga.”

Ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno nam se javite na 01/ 4616 124 ili na booksa[at]booksa.hr.

Dobro nam došli!

Projekt Koja je tvoja priča? provodi se u razdoblju od 1.9.2018. do 31.12.2019. godine, a sufinancira ga Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. (Izor booksa.hr)