Aktivizam, Nekategorizirano

Ekstravagantna tijela / Ekstravagantna ljubav u splitskom Domu mladih

Arhitektonski kolektiv Platforma 9.81 i Kontejner-biro suvremene umjetničke prakse organiziraju splitski modul međunarodnog festivala Ekstravagantna tijela / Ekstravagantna ljubav. U splitskom dijelu festivala održat će se tri radionice od ponedjeljak do srijede (21.-23.10.) u prostoru Beton kina u Domu mladih.

Nakon četiri izdanja festivala održana u Hrvatskoj i regiji te na međunarodnoj razini, niza gostujućih izložbi, seminara i događanja koji su se bavili problematikom tijela, tjelesnim i društvenim normama, festival Ekstravagantna tijela 2019. smješta fokus na kompleksnost ljubavi kao emotivne i seksualne kategorije na međi požude i prijateljstva. Festival uključuje međunarodnu izložbu, predavanja, radionice, konferenciju i zabavni večernji program u tri grada, Korčuli, Splitu i Zagrebu.

Ulaz na sve programe je besplatan.

Za radionice u Splitu traže se sudionici!

Više o programu i radionicama…
Facebook event