Aktivizam, Nekategorizirano

Hrvatska Lutrija raspisala natječaj za dodjelu donacija 2018.

thumb.phpHrvatska Lutrija d.o.o. raspisala je Natječaj za dodjelu donacija u ukupnom iznosu od 450.000 kn. Programska područja u okviru kojih se dodjeljuju donacije:

1. Humanitarni projekti i zaštita ljudskih prava
2. Zaštita okoliša
3. Obrazovanje, znanost i odgoj
4. Sport
5. Kultura, kulturna baština i umjetnost

Prijavu najviše jednog projekta na Natječaj mogu podnijeti Organizacije civilnog društva (domaće i strane udruge i njihovi savezi, zaklade, fundacije, privatne ustanove, umjetničke organizacije, komore, sindikati, udruge poslodavaca, sve druge pravne osobe kojima temeljni cilj osnivanja i djelovanja nije stjecanje dobiti, za koje iz posebnih propisa proizlazi da su neprofitnog karaktera) i Javne ustanove sa sjedištem u Republici Hrvatskoj, čije su aktivnosti usmjerene općoj dobrobiti i poboljšanju kvalitete života društvene zajednice, a kojima je financijska pomoć potrebna za realizaciju projekata iz zadanih programskih područja financiranja.

Najmanji iznos traženih sredstava za financiranje projekta je 1.000 kuna, a najveći 20.000 kuna.

Prijave za Natječaj primaju se do 23. travnja 2018.

Cjelokupan tekst natječaja pogledajte ovdje