Hrvatska, Nekategorizirano

Odobreno 53.700 kn za nove osječke projekte u okviru programa Malo za puno Zaklade Slagalica

foto: Zaklada Slagalica
foto: Zaklada Slagalica

Danas je u prostorijama Zaklade Slagalica završen proces ugovaranja ovogodišnjih financijskih podrški u okviru programa Malo za puno – male potpore za velike promjene. Odobreno je osam projekata osječkih udruga koji će biti provedeni u razdoblju od 15. rujna do 31. prosinca 2018. godine, priopćeno je iz Zaklade.

Ukupna vrijednost odobrenih projekata je Kn 53.700,00. Početna financijska sredstva za ovaj natječaj Zaklada je osigurala podrškom OAK zaklade, a fond je uvećan donacijama građana i poslovnog sektora s područja Osijeka te članova Kluba filantropa Zaklade Slagalica. Donatorska kampanja je i dalje aktivna na platformi Doniraj.org jer programom potpora Malo za puno Zaklada Slagalica i u budućnosti želi podupirati rad osječkih udruga.

Potpisivanje ugovora za nove projekte u zajednici odlična je najava Tjedna filantropije u Osijeku koji započinje 24. rujna javnom tribinom “Filantrop i JA – kako postati dobročinitelj u par jednostavnih koraka”.

Rezultati natječaja dostupni su ovdje.