Aktivizam, Nekategorizirano

Interaktivni virtualni teatar za osnovnoškolce ‘On-line Cool Kultura’

Umjetnička organizacija ‘Teatar film’ provodi projekt pod nazivom Interaktivni virtualni teatar za osnovnoškolce ‘On-line Cool Kultura’, a edukacije počinju 8. studenog 2022.

Raspored edukacija za studeni i prosinac 2022.

Projektom Interaktivni virtualni teatar za osnovnoškolce “On-line Cool Kultura” potaknut će se socijalno uključivanje 26 osnovnoškolaca mlađeg uzrasta iz Labina, Korčule i Zagreba kroz osnivanje trilateralne on-line kulturne platforme za provedbu participativnog programa u trajanju 52 on-line dana koji će uključivati on-line sadržaje iz digitalnih alata i participativnog sudjelovanja u kreativnim industrijama s primjerima dobrih praksi te malu školu dramsko-scenskog izražavanja. Projekt provodi Udruga Teatar Film u suradnji s partnerima Kulturnom udrugom Ivo Lozica i Udrugom Uspinjača – ZG.

Program je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, ugovoren je na pozivu Umjetnost i kultura online.