Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica eksperimentalne digitalne animacije i izrade virtualne slikovnice

Udruga KA-MATRIX nastavlja s provedbom projekta “Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost”. Na redu je treća radionica trećeg modula eksperimentalne digitalne animacije koja će se održati 11. ožujka 2022. u 13:10 sati, te sedamnaesta radionica izrade virtualne slikovnice s početkom u 19:00h. Radionice se održavaju preko besplatne online platforme BigBlueButton.

Aktivnosti se provode u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinacirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda“. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Partner na projektu je umjetnička organizacija Format C.

Više informacija o EU fondovima: www.strukturnifondovi.hr i www.esf.hr

Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost udruge KA-MATRIX